Firmamız 2003 yılında Gaziantep Küsget Sanayi Sitesinde kurulmuş olup, 2004 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Gaziantep’e Cnc Lazer Kesim Makinesini kazandıran ÖNCÜ firmalardan olmanın ve fason imallatta hizmet veren İLK firma olmanın gururunu duymaktayız. Kısa zaman içerisinde büyük müşteri potansiyeli yakalayan GAP METAL metal sektöründe en iyi hizmeti verebilmek için deneyimli teknik elemanlarıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

GAP METAL 2004 yılında Trupmf L3030 Cnc Lazer Kesim makinası ve Robotic Telerezyon makinası ile faaliyetlerine başlamış, 2011 yılında Mitsubishi ML3015LV Cnc Lazer Kesim makinası ile SafanDarley Servo Abkant Büküm makinasını ekleyerek makina parkurunu genişletmiştir.

GAP METAL CNC Lazer Kesim ve CNC Abkant Büküm tezgahlarıyla siyah sac, dkp,galvanizli sac, paslanmaz, alüminyum, sacları özenle işlemekte ve şekillendirmektedir.

GAP METAL müşterilerine göstermiş olduğu kaliteli hizmet ve güvene dayalı iş birliği, ekonomik çözümler ve zamanında yapılan teslimatla müşteri memnuniyetini benimsemiştir.

Müşteri memnuniyetini çok önemseyen GAP METAL süreklilik için önce kalite felsefesi ile çalışmalarını sürdürmekte ve sektörde her zaman kaliteyi arttırmayı hedefleyerek, sizlere hizmet vermeyi zevk ve heyecanla devam ettirmektedir.